Ďakujeme za vašu priazeň! Tešíme sa na vás opäť v novembri 2023.

Pošta od Santa Clausa

Vyčarte úsmev na perách svojich detí a blízkych. Darujte im Poštu od Santa!

Produkt tvoria: unikátna personalizovaná obálka, jedinečný personalizovaný list, zoznam vianočných prianí, certifikát pre poslušné dieťa a 3 zázračné nálepky.

Nižšie nájdete 2 vzorové varianty textu, z ktorých si môžete vybrať.

Variant
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
€9,90 €9,90 €12,90 od €9,90
Kategória: Pošta

Tu nájdete 2 vzorové varianty textu, z ktorých si môžete vybrať. Môžete si však napísať aj vlastný text a nahrať nám ho k objednávke.

 

Text listu (Typ listu: 1.):

Milý Miško,

správy o Tebe sa doniesli až ku mne na Severný pól. Robíš radosť nielen svojej rodine, ktorá Ťa má nadovšetko rada, ale aj mne. Som na Teba veľmi hrdý.

Poviem Ti jedno tajomstvo! Rozhodol som sa, že za Tvoje vzorné správanie a poslúchanie Ťa zaradím na Vianočný zoznam 2022, na ktorý sa dostanú najlepšie deti z celého sveta. Posielam Ti preto aj certifikát a zázračné nálepky, ktoré Ti prinesú šťastie.

Aj tento rok na Vianoce prídem za Tebou a odmením Ťa za Tvoje správanie. Pripravil som si pre Teba zoznam prianí, pretože by som rád vedel, po čom túžiš. Poteším sa, ak mi zoznam prianí vypíšeš a necháš mi ho v okne, kde si ho nájdem.

Zapamätaj si Miško, všetko dobré, čo spravíš, sa vráti naspäť k Tebe. Pomáhaj druhým okolo seba, pretože každá malá pomoc obíde celý svet a vráti sa k Tebe ako obrovský dar. Mať dobré srdce znamená, že Ťa majú všetci radi. Ver mi, stojím pri Tebe nielen vtedy, keď máš radosť, ale aj vtedy, keď plačeš. Myslím na Teba po celý rok. Za to, že si dobrým dieťaťom a stále sa učíš novým veciam, si zaslúžiš veľkú odmenu.

Milý Miško, budem netrpezlivo čakať na zoznam prianí a na Vianoce si želám vidieť Tvoj šťastný úsmev.

 

S láskou,

Santa Claus

STIAHNUŤ Typ listu: 1.

 

Text listu (Typ listu: 2.):

 

Ahoj Miško,

o chvíľu sa končí rok a s koncom roka prichádzajú vytúžené Vianoce. Aj tento rok som vybral tie najlepšie deti z celého sveta, ktoré sa dostali na môj Vianočný zoznam. A Ty patríš medzi ne. Robíš radosť nielen svojej rodine, ktorá Ťa má nadovšetko rada, ale aj mne. Som na Teba veľmi pyšný.

Teším sa, že Ťa za Tvoje vzorné správanie môžem odmeniť ešte pred Vianocami! Pripravil som si pre Teba certifikát a zázračné nálepky, ktoré ti prinesú šťastie. Posielam Ti aj zoznam prianí, pretože by som rád vedel, čo si pod stromček tento rok želáš. Poteší ma, ak mi zoznam prianí napíšeš a necháš mi ho v okne, kde si ho nájdem.

Je pre mňa dôležité, aby každé dieťa vedelo, že je milované, a že si v živote zaslúži radosť a spokojnosť. Prajem si, aby sa všetky deti vedeli k sebe milo správať a mohol som tak po celý rok sledovať vaše šťastné úsmevy.

Zapamätaj si Miško, všetko dobré, čo v živote spravíš, sa vráti naspäť k Tebe. Pomáhaj svojim blízkym, pretože každý dobrý skutok obíde svet a vráti sa k Tebe ako obrovský dar.

Ver mi, stojím pri Tebe vtedy, keď máš radosť, ale aj vtedy, keď plačeš. Myslím na Teba celý rok. Za to, že si dobrým dieťaťom a stále sa učíš novým veciam, si zaslúžiš veľkú odmenu.

Budem netrpezlivo čakať na zoznam prianí a na Vianoce túžim vidieť Tvoj šťastný úsmev.

 

S láskou,

Santa Claus

STIAHNUŤ Typ listu: 2.

 

Späť do obchodu