Ďakujeme za Vaše objednávky. Sezónu 2023 sme uzavreli. Tešíme sa na vás opäť v roku 2024!

Pošta od Ježiška

Vyčarte úsmev na perách svojich detí a blízkych. Darujte im list od Ježiška!

Produkt tvoria: unikátna personalizovaná obálka, jedinečný personalizovaný list, zoznam vianočných prianí, certifikát pre poslušné dieťa a 3 zázračné nálepky.

Nižšie nájdete 3 vzorové varianty listu od Ježiška, z ktorých si môžete vybrať. Alebo si môžete napísať vlastný text.

Variant
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
9,90 € 9,90 € 9,90 € 14,30 € od 9,90 €
Kategória: Pošta

Tu nájdete 3 vzorové varianty textu, z ktorých si môžete vybrať. Môžete si však napísať aj vlastný text a nahrať nám ho k objednávke.

 

Text listu od Ježiška (Typ listu: 1.):

Milý Miško,

správy o Tebe sa doniesli až ku mne do Betlehema. Robíš radosť nielen svojej rodine, ktorá Ťa má nadovšetko rada, ale aj mne. Som na Teba veľmi hrdý.

Poviem Ti jedno tajomstvo! Rozhodol som sa, že za Tvoje vzorné správanie a poslúchanie Ťa zaradím na Vianočný zoznam 2023, na ktorý sa dostanú najlepšie deti z celého sveta. Posielam Ti preto aj certifikát a zázračné nálepky, ktoré Ti prinesú šťastie.

Aj tento rok na Vianoce prídem za Tebou a odmením Ťa za Tvoje správanie. Pripravil som si pre Teba zoznam prianí, pretože by som rád vedel, po čom túžiš. Poteším sa, ak mi zoznam prianí vypíšeš a necháš mi ho v okne, kde si ho nájdem.

Zapamätaj si Miško, všetko dobré, čo spravíš, sa vráti naspäť k Tebe. Pomáhaj druhým okolo seba, pretože každá malá pomoc obíde celý svet a vráti sa k Tebe ako obrovský dar. Mať dobré srdce znamená, že Ťa majú všetci radi. Ver mi, stojím pri Tebe nielen vtedy, keď máš radosť, ale aj vtedy, keď plačeš. Myslím na Teba po celý rok. Za to, že si dobrým dieťaťom a stále sa učíš novým veciam, si zaslúžiš veľkú odmenu.

Milý Miško, budem netrpezlivo čakať na zoznam prianí a na Vianoce si želám vidieť Tvoj šťastný úsmev.

 

S láskou,

Ježiško

STIAHNUŤ Typ listu: 1.

 

Text listu od Ježiška (Typ listu: 2.):

Ahoj Miško,

o chvíľu sa končí rok a s koncom roka prichádzajú vytúžené Vianoce. Aj tento rok som vybral tie najlepšie deti z celého sveta, ktoré sa dostali na môj Vianočný zoznam. A Ty patríš medzi ne. Robíš radosť nielen svojej rodine, ktorá Ťa má nadovšetko rada, ale aj mne. Som na Teba veľmi pyšný.

Teším sa, že Ťa za Tvoje vzorné správanie môžem odmeniť ešte pred Vianocami! Pripravil som si pre Teba certifikát a zázračné nálepky, ktoré ti prinesú šťastie. Posielam Ti aj zoznam prianí, pretože by som rád vedel, čo si pod stromček tento rok želáš. Poteší ma, ak mi zoznam prianí napíšeš a necháš mi ho v okne, kde si ho nájdem.

Je pre mňa dôležité, aby každé dieťa vedelo, že je milované, a že si v živote zaslúži radosť a spokojnosť. Prajem si, aby sa všetky deti vedeli k sebe milo správať a mohol som tak po celý rok sledovať vaše šťastné úsmevy.

Zapamätaj si Miško, všetko dobré, čo v živote spravíš, sa vráti naspäť k Tebe. Pomáhaj svojim blízkym, pretože každý dobrý skutok obíde svet a vráti sa k Tebe ako obrovský dar.

Ver mi, stojím pri Tebe vtedy, keď máš radosť, ale aj vtedy, keď plačeš. Myslím na Teba celý rok. Za to, že si dobrým dieťaťom a stále sa učíš novým veciam, si zaslúžiš veľkú odmenu.

Budem netrpezlivo čakať na zoznam prianí a na Vianoce túžim vidieť Tvoj šťastný úsmev.

 

S láskou,

Ježiško

STIAHNUŤ Typ listu: 2.

 

Text listu od Ježiška (Typ listu: 3.):

Miško, moje drahé dieťa,

prešiel ďalší rok a do uší sa mi donieslo množstvo príbehov o deťoch z celého sveta, a takisto aj o Tebe. Tvoje dobré skutky rozjasňujú srdcia Tvojich blízkych a prinášajú obrovskú radosť aj mne, do ďalekého Betlehema. Preto Ti s úsmevom na tvári a hrdosťou v srdci píšem list i tento rok.

Mám pre Teba radostnú novinu! Tak ako každý rok, aj tento som sa rozhodol vybrať deti, ktoré si za svoju dobrosrdečnosť a láskavosť zaslúžia byť odmenené. A ty medzi ne patríš.

Preto som zaradil Tvoje meno na môj Vianočný zoznam 2023! Na znamenie mojej vďaky a obdivu Ti posielam certifikát, kúzelné nálepky a zoznam prianí, aby som sa dozvedel, aké sny a túžby sa skrývajú v Tvojom srdiečku. Budem nesmierne šťastný, keď mi svoje priania napíšeš. Veľmi ma zaujíma, čo si praješ pod stromčekom tento rok nájsť.

V krásnom predvianočnom období, keď svet oslavuje lásku a štedrosť, nezabúdaj ani na druhých. Najmä na tých, ktorí sú v núdzi a potrebujú pomoc iných. Každý úsmev, každé dobré slovko a každý láskavý čin znamenajú pre ľudí veľmi veľa a ja ťa za ne odmením nekonečným šťastím v Tvojom živote.

Miško, s veľkou radosťou očakávam Tvoj zoznam prianí a túžim vidieť Tvoj radostný úsmev v deň, keď sa svet zahalí do magického času Vianoc. V tomto čarovnom čase si želám, aby sa Ti splnili všetky sny, aby Tvoje srdce naplnila radosť a Tvoj krásny úsmev rozdával teplo všetkým naokolo.

 

S láskou,

Ježiško

STIAHNUŤ Typ listu: 3.

Späť do obchodu